Новини

Новинки зі світу настінного годинника – інновації та буйство фантазії

Новинки зі світу настінного годинника – інновації та буйство фантазії

В асортименті нашого магазину є не лише наручний годинник. У нас можна купити годинник з категорії «інтер'єрний», а саме – настільний, підлоговий та настінний годинник. Тому ми уважно стежимо за всіма поточними тенденціями та новинами, що відбуваються у світовій годинній індустрії.

Новини з галактики Casio-G-SHOCK

Новини з галактики Casio-G-SHOCK

У січні 2017 року японський бренд Касіо представив 3 нові моделі, що поповнили Premium серію морських колекцій у категорії NAVY BLUE – GWN-1000NV, GWN-Q1000 та GWF-D1000NV-2E.

Модні тенденції та актуальні моделі жіночого годинника Гесс

Модні тенденції та актуальні моделі жіночого годинника Гесс

Деякі марки годинника будуть модними завжди! До таких «вічних» брендів зараховано і Guess.

Французи з італійським корінням – брати Марчіано, створюючи фірму, назва якої перекладається як «Догадка», не припускали, а були на 100% впевнені у довгостроковому успіху. Наприкінці 70-х років минулого століття стало ясно, що робочий американський одяг з джинсової тканини впевнено перейшов у розряд модного одягу.

Годинник із сиру

Годинник із сиру

Гарно і багато жити не заборониш, тим більше, екстравагантно відзначати свята та ювілеї. Сьогодні, як ніколи, знамениті персони та відомі фірми роблять неймовірні речі, щоб опинитися на перших шпальтах друкованих та інтернет видань. У 2017 році для сильних світу цього надається можливість прославитися з користю для спільної справи. Потрібно лише купити Swiss Mad...

Найдорожчі хронометри нічим не відрізняються від витворів мистецтва

Найдорожчі хронометри нічим не відрізняються від витворів мистецтва

Як відомо статусність людини, її становище в суспільстві здатні показати кілька речей: дорогий мобільний телефон, строгий престижний костюм і завершують список цих предметів годинник. Дорогі ходики, як жодна інша річ, зможе розповісти про свого господаря у подробицях.

Атомний годинник

Атомний годинник

Протягом тривалого періоду точний час намагалися визначати по обертанню нашої планети. Але цей спосіб не зовсім правильний. По-перше, Земля після століть стала обертатися повільніше, по-друге – вона почала це робити нерівномірно. Помітивши це, люди почали робити годинник, тому що вони більш точно дозволяють визначати час. Домогтися понад точності дають можливість атомний годинник.

У чому відмінність механічного годинника від кварцового?

У чому відмінність механічного годинника від кварцового?

Незважаючи на те, що більшість людей зараз час дивиться на мобільних гаджетах, наручний звичайний годинник все одно не виходить з моди. А з ними не припиняються суперечки: що краще за кварц чи механіка. Прихильників цих 2-х моделей знайдеться багато, причому кожна сторона буде по-своєму права.

Історія створення будильника та цікаві факти

Історія створення будильника та цікаві факти

Про те, коли саме з'явилися перші будильники, сьогодні не зможе сказати ніхто, але вони є в кожному будинку і донині. Вони грають одну з головних ролей у житті людини, тому що не дозволяють упустити можливості, та й просто проспати вранці призначену годину. Будильниками прийнято називати будь-який годинник, здатний виступати спонукателями світловими або звуковими сигналами. І без них обходитися дуже складно.

Годинник у давнину

Чому час так важливий для людини? Невже без урахування часу не можна існувати? – Відповідь на ці запитання перебуває у самій людині. Справа в тому, що на дуже-дуже глибинному рівні людської психіки функціонує так званий «біологічний годинник».

Цікаві факти про годинники

Секундна стрілка на годиннику з'явилася лише 1860-го року, її придумав відомий лондонський годинникар. До цього часу застосовувалися лише годинна та хвилинна стрілки.

У 2010-му році був створений атомний годинник, який працює з похибкою ±1 секунда на три мільярди сімсот мільйонів років. Годинниковий механізм отримав назву «Quantum Logic Clock», він створений вченими із США.

Історія наручного годинника

Наручні годинні механізми, у тому вигляді, в якому ми звикли їх споглядати, сформувалися відносно недавно. Перший наручний годинник з'явився всього лише на початку XIX століття, в той час, як найстарішим годинниковим механізмам (я говорю саме про механіку) налічується понад 4000 років.

Чи можна дарувати годинник?

Наближається знаменна дата близької вам людини, і ви губитеся в здогадах, який знак уваги йому зробити? – Дозвольте внести ясність у цей момент та розглянути найбільш вдалі варіанти подарунків.

Швейцарський годинник - найкращі бренди

Титул кращої майстерні з виробництва годинникових механізмів по праву належить асоціації швейцарських виробників годинника. І справа навіть не в тому, що на частку Швейцарії припадає майже половина всього виробництва годинникових механізмів у світі. Хронометри з позначкою «Swiss Made» (тобто зроблено в Швейцарії) мають чудові експлуатаційні характеристики, вони ведуть відлік часу з неймовірно високою точністю, вони дуже довговічні і надійні в роботі. Якщо ви, шановний читачу, зацікавилися цією темою, давайте поговоримо про те, як вибрати швейцарський годинник і на що звернути увагу під час їхнього замовлення?

Стильні чоловічі та жіночі годинники

Ласкаво просимо у світ годинникових механізмів! Дозвольте представити вашій увазі стильний годинник, який здатний не просто відраховувати час, він зробить ваше життя раціональнішим і прагматичнішим, точно плануючи день свого власника і лаконічно доповнюючи його образ. Отже, що ми пропонуємо?