Годинники Calvin Klein (cK)

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів

Наручний годинник Calvin Klein — стильне рішення простих ідей

У 1997 році, дизайнерський світ знаменитого американського експериментатора Кельвіна Кляйна поповнився іменним годинниковим брендом, а найпотужніший швейцарський концерн Swatch Group. стійкою пірамідою, представленою трьома самодостатніми марками годинника:

  • Tissot – компанія-колиска вартового мистецтва Швейцарії (1853 р.) ;
  • Certina – спортивні моделі хронометрів із підвищеним захистом;
  • cK – респектабельні та модні наручні аксесуари за доступними цінами.

Вдало скомбінувати новаторський урбаністичний стиль від Calvin Klein і швейцарські годинникові традиції виявилося, зробити з усього цього стильне рішення простих ідей, під силу дизайнеру Arlette Emch, яка очолила компанію cK Watches & Jewelry Co . Ltd.

Чим привабливий годинник Кельвін Кляйн?

Стійка популярність годинникового бренду Calvin Klein насамперед спирається на багатомільйонну аудиторію поціновувачів дизайнерського одягу, білизни, аксесуарів, ювелірних прикрас та парфуму cK, а бездоганність швейцарської якості та бездоганна репутація монстра. надає чоловічому та жіночому годинникам особливий статус і фешенебельність.

Годинник зі Швейцарії Calvin KleinCalvin Klein – годинник, офіційний сайт виробника якого представляє оновлені колекції за всіма правилами світу високої моди: весна-літо та осінь-зима , задовольнять як чоловічі уподобання до класичного міського мінімалізму, так і жіночі прагнення до витонченої практичності.

Годинник cK — ознака відмінного смаку їх власника

Творці хронографів Calvin Klein воістину майстра своєї справи. Адже вони, не вдаючись до показної ювелірної розкоші шляхетних металів і дорогоцінного каміння, ось уже котрий рік, створюють моделі якісного годинника, де оригінальна форма не входить у конфлікт із практичністю. Відзначено, що абсолютно всі хронометри цієї годинникової марки ідеально поєднуються з чоловічими та жіночими діловими костюмами.

Купити годинник Calvin Klein у нашому магазині досить легко.Після заповнення запиту-заявки та її підтвердження пройде лише кілька днів, і ваша домашня колекція поповниться новим стильним екземпляром. Швидка доставка до будь-якої точки України забезпечується п'ятьма провідними операторами логістики. Calvin Klein – годинник, оригінал якого можна купити на нашому сайті, буде укомплектований сертифікатом cK Watches & Jewelry Co. Ltd. та 2-річним гарантійним талоном.