Годинники Casio G-Shock (Джи Шок)

Знайдено: 1 - 18 серед 191 товар

Чи можливо купити оригінал Casio G-Shock в Україні?

Україна входить до списку країн, що мають статус офіційно акредитованого дистриб'ютора компанії Casio. З 2016 року термін гарантії на наручний годинник Casio G-Shock складає 2 роки. Наш магазин надає офіційну гарантію та фірмовий сертифікат, що підтверджує оригінальне походження хронометрів. Разом з G-Shock можна купити купити Casio Protrek в Україні — це вдосконалена версія з багатьма корисними функціями. Ціна на всі моделі відповідає рекомендованій виробником. Замовити модель, що сподобалася, можна, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону, або через кошик на сайті.

Кращі моделі лінійки G-Shock

Щоб дешево купити годинник Casio G-Shock в Україні, скористайтесь каталогом інтернет-магазину Montre, в якому представлені найкращі хронометри бренду:

 • Casio GA-135A-1AER. Матовий корпус та ремінець моделі зроблені з полімеру. Основні показники: удароміцність та стійкість механізму до впливу електромагнітного поля, аналого-цифрова індикація, водонепроникність 20 АТМ. Додаткові функції: Virtual Pacer, що дозволяє задавати темп бігу, наявність секундоміра, індикації світового часу, світлодіодного підсвічування, зворотного таймера, п'яти будильників.
 • Casio GA-835A-1AER. Це - модифікація попередньої моделі.У годиннику передбачені індикація дати, місяця та дня тижня, другого часу, підсвічування, будильник, таймер, секундомір. У міцності та надійності механізму можна бути впевненим, оскільки він має протиударні властивості.
 • Casio GG-1035A-1AER. Належить до колекції G-Shock Premium. Має протиударний механізм, рівень водозахисту 200 WR, додаткові функції: світлодіодне підсвічування, термометр, компас, секундомір, таймер, п'ять будильників.
 • Casio GST-W310D-1AER, протиударні. Входять до лінійки G-Shock Premium. Для виготовлення корпусу та ремінців використовувалася сталь. Ступінь водозахисту - 200 WR. Додатковими функціями є: індикація дати, місяця, дня тижня, світового часу, наявність п'яти будильників, секундоміра, зворотного таймера. Можливий прийом радіосигналу.

Годинник Casio G-SHOCK – легендарний прорив у годинникових технологіях

Годинник Casio G-ShockДолучитися до багатомільйонної, всесвітньої армії шанувальників активного способу життя - це купити годинник Casio G-Shock. Кожен, що одягнув наручний годинник Джі Шок, вже випереджає на крок своїх конкурентів і підкреслює індивідуальний стиль підтягнутої сучасної людини. Власник, як і його годинник, завжди стабільний, надійний і точний, навіть у найекстремальніших умовах і ситуаціях.

Ідея зробити легендарний прорив у годинникових технологіях, створити годинниковий аксесуар, який не боятиметься води, ударів, а заразом і продовжить термін служби батареї кварцового годинника Casio, належить Кікуо Ібе - провідному розробнику японської компанії Касіо. Два роки випробувань, близько двох сотень прототипів, і в 1983 році японським споживачам представляється унікальний спортивний годинник. /a>, які вміють "пірнати" на глибину до 100 метрів (10 bar), "безболісно падати" з висоти 10 метрів, а батарея гарантує 10-річний термін точного ходу. Цікаво те, що сама Японія поставилася до новинки без уваги і G Shock купити ніхто не поспішав. А ось американська молодь не лише оцінила технологію 3 по 10, а й сприяла тому, що компанія Casio отримала перше спеціальне замовлення серії таких годинників для американських «морських котиків». І лише через 10 років колекція моделей Shock повернулася до себе на батьківщину і здобула справжню перемогу – купити годинник G-Shock стає ідеєю фікс для кожного японця.

Проте протягом цих 10 років розробники не сиділи склавши руки. У годиннику постійно з'являлися нові функції, а дизайн базової моделі оновлювався відповідно до модних тенденцій, що швидко змінюються. Зараз, як і раніше, купити годинник Casio G-Shock означає стати власником ідеальної конструкції G-SHOCK 1983, удосконаленої за вимогами нових віянь моди.

Годинник Casio G-Shock – найкращі інновації на твоїй руці

Годинник Casio G-ShockСьогодні, окрім традиційного «джентльменського касіо-набору 3 по 10» і підсвічування, секундоміра, таймера, будильника, календаря, покажчика світового часу, мінерального скла , компанія Касіо забезпечила свої багатофункціональні хронометри фірмовими інноваційними функціями та унікальним дизайном.

 • Серія G-PREMIUM:
  • MRG – GPS та радіо-синхрон часу, титановий корпус, сапфірове скло;
  • MTG – сонячна батарея, ультра-захист корпусу, Tough Movement;
  • MUDMASTER – термометр, барометр, висотомір та цифровий компас;
  • GRAVITYMASTER – сонячна батарея, Smart Access, температурний захист;
  • GULFMASTER – альтиметр, покажчик фаз місяця та припливів, цифровий компас.
 • Серія G-SPECIALS – моделі унікального дизайну в обмеженому тиражі.
 • Серія G-BLUETOOTH® – зв'язок із гаджетами та автосинхронізація часу.

Як правильно вибрати наручний годинник Casio G-Shock

Вибираючи наручний годинник Casio G-Shock у Києві чи іншому регіоні, потрібно керуватися технічними характеристиками хронометра та робити вибір виходячи з особистих уподобань та основних показників:

 • Дизайн корпусу годинника - виготовляється з високоміцних матеріалів - титану, нержавіючої сталі, карбону.
 • Ремінець — надійно утримує хронометр на зап'ясті, та покращує дизайн годинника. У серії Джи Шок ремінці зроблені із сталі, каучуку, полімерів.
 • Скло. У годиннику середнього класу встановлюють мінеральне скло, в елітних моделях — сапфірове.
 • Функціональність. Компанія Casio пропонує купити годинник Джи Шок з різними варіантами підсвічування, дизайну корпусу та циферблату, режимів відображення часу. Додатковими функціями є барометр, термометр, висотомір, записник і інші параметри, які можуть знадобитися в різних життєвих ситуаціях.

Купити оригінальні Casio G-Shock у Києві або іншому місті незалежно від місця проживання за доступною ціною можна в інтернет-магазині Montre. Доставка здійснюється по всій території України.