Годинники Boccia Titanium

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари

Купити годинник Boccia Titanium - значить купити справжню якість

Годинник Boccia Titanium у Дніпрі.

Boccia є компанією, яка втілює собою справжню якість. А значить купити годинник Boccia Titanium - купити справжню якість. Це німецький наручний годинник, який відрізняється раціональністю, продуманістю і відточеністю кожного елемента.

Важливо помітити, що більшість моделей даного бренду це наручний годинник з титану. Назва походить від стародавніх міфологічних персонажів, які в легендах відрізнялися серед інших високим рівнем міцності та стійкості.

Компанія Boccia утворилася в 1927 році. Сталося це у Німеччині, у невеликому місті Гласхютті, що знаходиться в Саксонії. Компанія Boccia за час свого існування прославилася майстрами наручного годинника, який присвятив своє життя створенню та розробці годинникових механізмів та комплектуючих.

У перший час по створенню компанії фахівці займалися виробництвом хронографів для користування льотчиками. Але після цього, через деякий час компанія розширювалася і виробляла годинник для ширшого кола клієнтів під назвою Боча Титаніум. Той факт, що механізми для льотчиків були максимально точними та надійними, зробило компанію популярною серед цінителів годинника. Надточність – це та якість, яка принесла успіх бренду.

Настав час війни, бренд і компанія втратили безліч своїх заводів, що призвело не до кращих часів існування. Тільки коли Німеччина об'єдналася, компанія розпочала нове життя і увійшла до нормального русла з новими планами на майбутнє свого бізнесу. Ніхто, окрім компанії Boccia, не використовував титан для того, щоб виготовляти годинникові механізми та різноманітні аксесуари. Цей матеріал не вважається дорогим, але потрібно докласти багато зусиль, щоб його обробити. У цьому є цінність. Крім того, титан брали за основу для того, щоб збудувати кораблі, літаки, електростанції. Але завдяки цій концепції наручний годинник Boccia став відомим на весь світ і набув популярності.

Титановий годинник Boccia - легкий, міцний, вічний

Титановий годинник Boccia абсолютно стійкий до випромінювань магнітного характеру. Титан не піддається корозії, і навіть не підтримує процеси окислення. Метал міцний. Таким чином, потрібно сказати, що годинник бренду Boccia відрізняється довгим терміном служби. До того ж, завдяки гіпоалергенності титану можна не боятися за своє здоров'я - ніяка висипка, ні почервоніння не потурбують вас при користуванні годинником марки Boccia. Точність ходу, надійність, міцність – ось чим цінується Boccia.

Купити наручний годинник Boccia ви легко зможете в інтернет-магазині Монтре. Безкоштовна доставка та чудовий сервіс у подарунок!