Годинники Guess

Знайдено: 1 - 18 серед 63 товари

Годинник Гесс – стильний і модний

Годинник GuessСвоєрідний дизайн, унікальні маркетингові прийоми, відмінна якість, доступні ціни і широка дистрибуція зробили бренд Guess легко впізнаваною торговою маркою, що виробляє одяг, предмети туалету і годинники, що задають модні тенденції усьому світі. Якщо ви закохані в джинсовий стиль так само як і засновники компанії, тоді стильні наручні аксесуари марки Guess Watches – це те, що вам потрібно.

Ідея зробити з джинсової тканини не робочі, а ультрамодні речі, змусила братів Марчіано переїхати з Франції до Каліфорнії. Де ж як у США створювати компанію (1981 р.) реалізації революції в джинсовому стилі моди? Ця подія та філософський девіз фірмового дизайну від Пола Мрачіано – «Унікальна естетика вдосконалення різноманітного повсякденного стилю життя» – привели до миттєвого світового успіху.

Уже в 1984 році виходить перша колекція «джинсових» моделей наручного годинника.Незвичайне рішення другого брата, Моріса, - збирати годинник за ескізами французьких дизайнерів на американській фабриці з японських механізмів Seiko і Miyota руками швейцарських годинникарів, - гарантують усім шанувальникам годинникового бренду Guess швейцарську якість, японську точність, американську екстравагантність і, що немаловажно. діапазону.

Екстравагантна естетика свободи від годинникової марки Guess

Часы Guess>Ще одна вигадка Моріса Марчіано, дійсно, дозволяє шанувальникам відчути себе вільними у виборі повсякденного, але одночасно екстравагантного або оригінально-елегантного look:>

  • доступність ціни – надає можливість міняти моделі годинників «як рукавички», щоб вони відповідали стилю одягу;
  • щороку випускаються 4 нові колекції: одна в категорії HIGH FLYER – чоловічий годинник Guess та Unisex та годинник Guess жіночий у трьох базових варіаціях – елегантна класика BLUE STREAK, шалено розкішна POP-SUGAR та «красивіше за всіх красивих» FERST BLUSH;
  • у виробництві використовуються матеріали та технології: антивідблискові мінеральні скла, гіпоалергенна сталь, силікон, латунні сплави, справжнє золоте напилення за ціною срібла, захист від проникнення води, регулювання довжини ремінців та браслетів, кристали Swarovski;
  • абсолютно всі, починаючи з 1984 року, 248 моделей годинників випускаються щорічно і разом із новинками сезону рівномірно розподілятимуться між дилерами.

Ось тому й не дивно, що годинник Guess, офіційний сайт якого представляє 21 дистриб'юторський ліцензіат з правом поширення більш ніж у 70 країнах, у тому числі і в Україні, користуються величезною популярністю серед модників .

У нашому онлайн магазині можна купити годинник Guess і бути абсолютно впевненими в їх оригінальному походження.Кожна модель годинника йде у фірмовій упаковці із супровідним сертифікатом та гарантійним талоном від виробника. Доставка будь-якої моделі наручного годинника марки Гесс – безкоштовна.