Швейцарські годинники Appella

Знайдено: 1 - 11 серед 11 товарів

Бездоганна репутація бренду Appella

Швейцарський годинник AppellaГлобалізація торгівлі не вплинула на ринок годинникових наручних аксесуарів негативно, а швейцарський годинник не втратив своєї солідної репутації, знаменитого «Swiss know-how» і позиції №1 у світі механічних хронометрів. Швидше навпаки, тепер і за межами Швейцарії можна легко купити годинник Appella – справжню реліквію знаменитих швейцарських еталонних виробів та продуктів.

Незважаючи на цілком демократичну ціну, будь-яка з моделей жіночого або чоловічого годинника бренду Аппелла безумовно стане легендою в домашній колекції наручних хронометрів, що передається у спадок.

Створена в 1943 році, компанія Пауля Глокера, постійно оновлює свій модельний колекційний ряд. Сьогодні, механічний годинник марки Аппелла не тільки зберігає всі традиційні якості, а й іде в ногу з сучасними тенденціями в швейцарській індустрії годинникового мистецтва:

  • еталонне ручне складання підтверджується бездоганною репутацією бренду Аппелла;
  • точність ходу перевіряється прецизійними випробуваннями в офіційному інституті;
  • бездоганна надійність і довговічність пройшли випробування часом;
  • R&D-роботи компанії характеризуються як безкомпромісні інновації;
  • витончений дизайн хронометрів відноситься до категорії «селективна розкіш».

Заявлені характеристики підтверджені для кожної моделі Appella. Годинник, офіційний сайт якого представляє штаб-квартиру в Женеві, регіональний офіс у Дубаї та акредитованих дилерів у 70 країнах по всьому світу, безумовно стануть підтвердженням іміджу та витонченого стилю їхнього власника.

Appella - 100% швейцарська якість

Швейцарський годинник Appella100% швейцарський Appella годинник – ціна та якість відповідають один одному до мілісекунди. Якщо раніше до швейцарських годинникових виробів належали як до крихкої ювелірної прикраси, то тепер наручні механічні хронометри Аппелла, як і моделі годинників Adriatica,  гідно витримують значні температурні коливання, не бояться пилу, дощу або випадкового попадання струменя води, а деякі моделі вміють «приймати душ і плавати Годинники Апелла, чоловічі та жіночі варіанти, представлені в каталозі нашого магазину, дозволять зробити вибір не тільки орієнтуючись на ціну.Проста і зручна система фільтрів допоможе швидко відшукати відповідну за технічними характеристиками пару, після чого залишиться тільки визначитися з дизайном.

Годинників SWISS MADE не буває багато! Для дотримання правил сучасної моди та ділового стилю необхідно мати як мінімум ще одну модель швейцарців. У нашому магазині можна купити гідну пару для годинників Appella, в тому числі і за VIP-ціною.