Годинники Seiko

Знайдено: 1 - 18 серед 76 товарів

Японська бездоганна точність - годинник Seiko

Японський годинник СейкоІсторія компанії Seiko Holdings Corporation, що в даний час займається виробництвом предметів та інструментів точної механіки, ювелірних прикрас і годинників, почалася в 1881 з відкриття невеликого годинникового магазину, поєднаного з ремонтною майстернею. А вже через рік почав працювати перший японський завод, який виробляє настінні та підлоговий годинник, японську бездоганну точність. У 1913 світ побачив першу наручну модель – Laurel, і до 1938 року компанія випускає понад 1 000 000 наручних годинникових аксесуарів на рік, якість яких не поступається швейцарській ручній збірці, а ціна доступна всім.

Але справжній світовий бум на годинник бренду Сейко доводиться не на випуск механіки з автопідзаводом в 1955, і не на першу кварцову модель зі стрілочною індикацією в 1964, а на 1969 і революційний електронний годинниковий механізм у моделі Seiko Astron і оригінальним дизайном.

В даний час більше половини годин відомих світових брендів, у тому числі і швейцарських, які випускають кварцові наручні хронометри, використовують оригінальні, постійно оновлюються, інноваційні сучасні механізми, що виготовляються на заводах корпорації Seiko .

Японський годинник Seiko – ціна оригінальної якості та сучасних технологій

Сучасні японські наручні годинники Сейко – це іміджевий аксесуар із відмінною якістю, впізнаваним дизайном у цілком доступній, але вже статусній ціновій категорії. Оригінальний годинник стартує з 200 $, але за цю ціну кожна пара буде забезпечена як мінімум однією фірмовою технологією. Наприклад, моделі, в назві які мають приставку Kinetic, забезпечені оригінальним механізмом підзарядки батарейки під час руху руки. Ця технологія дозволяє забезпечувати 4-річну безперервну роботу точності ходу в «сплячому» нерухомому режимі. Kinetik – годинник Сейко, офіційний сайт якого рекламує безперебійне перемикання вбудованого календаря до 2100 за будь-яких умов, міститься всього в 0,4 мм і є світовим лідером «витонченості». А технологія Spring Drive – це точність ходу з максимальною похибкою 1 секунда на добу, швидкий механізм Magic Lever, спеціальний сплав для пружин, а також унікальний і неповторний плавний рух секундної стрілки.

Сьогодні найбільш затребуваними вважаються наступні спортивні колекції Seiko:

  • Sportura – чоловічі та жіночі наручні моделі для шанувальників активного способу життя та спорту;
  • Seiko Arctura складається з моделей, які не бояться екстремальних умов;
  • Velatura – спеціальний функціональний дизайн та всепогодний захист для любителів ходити під вітрилом.

Японський годинник СейкоНе меншою популярністю користується і колекція Premier - годинник Сейко, чоловічі механічні та кварцові калібри суворої класики. Вони оснащені в залежності від ціни різними фірмовими функціями, в тому числі і передової Kinetic Direct Drive, яка показує в реальному часі рівень заряджання, що отримується від руху.

Seiko в Україні

Купити годинник Сейко, оригінальні моделі, можна досить легко і швидко навіть не перебуваючи в Дніпрі, колишньому Дніпропетровську, де розміщено склад нашого інтернет-магазину. Час доставки до будь-якої точки країни мінімальний і залежить тільки від швидкості роботи обраного вами логістичного оператора.