Годинники Candino

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари

Candino - марка з високою репутацією

Швейцарські годинник CandinoГодинний бренд Candino представляє всесвітньо відомий швейцарський концерн Festina Lotus Group, створений (2012) і керований легендарним годинниковим ТОП-менеджером Мігелем Родрігесом. До цього об'єднання входять ще 5 престижних годинникових компаній: Festina, Lotus, L.Leroy, Calypso, Jaguar, а також 2 популярні ювелірні марки Lotus Silver та Lotus Style. Кілька років тому ходили чутки про те, що наручний годинник Invicta також може опинитися в цьому список, але це так і залишилося на рівні чуток.Тому саме завдяки Candino концерн відноситься до тих лічених одиниць, які здійснюють кожен етап виробництва годинників самостійно:

  • швейцарський Sion виготовляє інноваційні кварцові механізми;
  • в Les Roussillous виробляють автоматичні механізми та складні модулі;
  • за компоненти хронометрів Candino відповідає завод у Saignelegier;
  • складання відбувається на альма-матер Кандіно – фабриці в Herbetswil, заснованій у 1947 році, однією з найзнаменитіших сімей часового будинку Flury;
  • сертифікація та жорстке тестування годинника Candino відбувається у спеціалізованій обсерваторії Безансона, у вже зібраному стані, а це не лише рідкість, навіть для швейцарських марок, а й найпрестижніше у світі підтвердження якості.

Компанія Candino – це годинникова марка із заслуженою репутацією, що зайняла свою нішу «масового сегмента» і має стабільний високий попит серед покупців, готових віддати за швейцарський наручний годинник Candino від 100 до 3 000 $.

Сліпучий блиск швейцарської якості

Стратегія компанії полягає не у створенні нових колекцій, а в постійному та якісному оновленні історичних модельних лінійок:

  1. Classic – це випробувані часом форми разом із інноваційними розробками точності ходу. Годинник Candino, чоловічі моделі, ідеально підкреслить статус початківця та амбітного бізнесмена.
  2. Elegance – вишуканий і елегантний чоловічий і жіночий наручний годинник Candino стане чудовим аксесуаром для виходу у світ і гармонійно закінчить фешенебельність стильного святкового образу.
  3. Casual – ідеальні урбаністичні моделі для повсякденного носіння, що відповідають сучасному стилю життя.
  4. Sport – поєднання технічної досконалості, функціональності та модних спортивних дизайнерських напрямків, якому заздрять навіть японські бренди.

Так що, перш ніж купити годинник Candino, варто задуматися, що для повноти образу та будь-якого життєвого випадку необхідно придбати 4 пари цих чудових та демократичних «швейцарців» ».