Годинники Casio Standart Digital

Знайдено: 1 - 18 серед 636 товарів

Casio Standard – для будь-якого віку та статі

Купити годинник Casio Standart Digital

Категорія Касіо Стандарт представлена ​​двома колекціями та орієнтована на людей будь-якого віку та статі, які хочуть приєднатися до багатомільйонної спільноти шанувальників цього світового бренду, але обмежені в засобах для покупки CASIO EDIFICE або жіночі CASIO SHEEN.

Недорогий класичний годинник на ремінці Casio Standard Analogue і годинник Casio Standart Digital надають можливість вибору не тільки за кольором, формою і матеріалами корпусу і ремінця. Тут також є де розгулятися:

  • будь-який рівень захисту від води – від 5 до 20 бар;
  • полімерне, мінеральне або сапфірове скло;
  • стрілкова або цифрова індикація;
  • персональний набір додаткових функцій.

Casio Standard – модний талісман молоді

В Україні прийнято вважати, що Касіо Стандарт - це «Касіо для дідуся», але це далеко не так. Наслідуючи ультрамодні тенденції, вся азіатська, частина європейської та американської молоді, які можуть собі дозволити і дорожчі моделі чи бренди, носять саме Casio Standard, аналоги годинника Montana.

Як відрізнити стильну молоду людину до 25? Це – сучасне взуття, зачіска з 90-х, одяг з 80-х та годинник Касіо з 70-х! Касіо і тільки Касіо як талісман. Адже наприкінці 80-х, на фірму чекає оглушливий всесвітній успіх з CASIO G-SHOCK.

У нашому магазині, купити Casio Standard Analogue або Standart Digital можна легко і швидко. Годинник та оригінальні документи будуть доставлені обраним вами способом.