Годинники Atlantic

Знайдено: 1 - 18 серед 128 товарів

Купити годинник AtlanticНаручний годинник одна з тих речей, які пройшли випробування часом та залишаються затребуваними у сучасному світі. З середини ХХ століття вони вважалися символом солідності, надійності та ефектним доповненням образу. Інша їхня властивість, завдяки якій вони набули популярності - практичність та експлуатація у важких умовах. Швейцарський наручний годинник «Atlantic» це приклад поєднання в собі цих двох параметрів.

Ми вважаємо, що наручний годинник повинен мати стильний вигляд і відповідну йому якість. Ви робите першу покупку чи хочете здійснити поповнення своєї колекції? У нашому каталозі швейцарського годинника «Атлантик» ви знайдете відповідний варіант серед безлічі представлених моделей.

Години Atlantic - класичні та спортивні

«Atlantic Watch Company» бере відлік початку своєї діяльності з 1888 року! Сьогодні своєю історією компанія надихає навіть своїх конкурентів і робить свій внесок у розвиток технології наручного годинника. Наведемо один із найяскравіших прикладів з далекого 1960 року.Фахівці «Атлантик» стали першими у світі, хто задіяв у розробці наручного годинника систему «Speed-Switch» (використання якої не втратило своєї актуальності і в наші дні).

Моделі швейцарського виробництва акцентовані за трьома напрямками:

 • класичні
 • спортивні
 • елегантні

Години Атлантик офіційний сайт і що він розповість? Відвідувач сайту може дізнатися про новинки в каталозі, ознайомитись детальніше з історією та традиціями компанії.

Що сьогодні означає бренд Atlantic:

 • регулярне оновлення колекцій;
 • вірність традиціям, покладеним у 1888 році (жорсткий контроль якості виробництва);
 • без уваги не залишаються механізм, корпус, хронографи, екран та кожна деталь технології;
 • задіяні виключно швейцарські механізми;
 • використовуються лише найкращі матеріали;
 • водонепроникність та інші сучасні властивості.

Особливості бренду

У каталозі інтернет-магазину представлений оригінальний швейцарський годинник Атлантик. Компанія безперервно працює над розробкою нових моделей, щоб представити на ринок інноваційні лінійки хронометрів, кожна з яких має свої особливості та відрізняється демократичною ціною.

Ціна на годинник Атлантик залежить від ряду факторів, основними з яких є:

 • Матеріал, який використовується для виготовлення корпусу. Компанія використовує медичну нержавіючу сталь та титан з додатковим PVD-покриттям, що підвищує міцність та зносостійкість виробу.
 • Вигляд пристрою та принцип роботи годинникового механізму. У компанії Атлантик віддають перевагу не японським, а швейцарським механізмам калібру RONDA і ETA, у тому числі механічному годиннику з ручним заводом або автопідзаводом.
 • Вигляд скла, що застосовується для захисту механізму та циферблату. У більшості моделей встановлюють стійке до подряпин та механічних пошкоджень сапфірове скло з високим ступенем герметичності, що забезпечує водозахист від 3 до 30 атм.
 • Наявність спеціальних додаткових функцій, до яких належать календар з відображенням числа місяця, секундомір, хронограф.
 • У лінійках жіночого годинника присутні ексклюзивні екземпляри, прикрашені перлами, діамантами та вишуканими ремінцями різної форми.

Популярні моделі

Каталог годинників Атлантик в інтернет-магазині Montre включає більше 90 моделей. Особливою увагою покупців мають такі моделі:

 • 87461.42.45 - спортивний чоловічий годинник з кварцовим механізмом ETA G10.212, стрілочною індикацією. Стрілки та мітки на чорному циферблаті покриті люмінесцентним шаром. Корпус виготовлений із медичної нержавіючої сталі. У моделі використовується сапфірове скло та шкіряний ремінець. Ступінь водозахисту відповідає 10 атм., годинник відображає число місяця та оснащений секундоміром та хронографом.
 • 62341.41.61 — чоловічий класичний годинник, в якому встановлено кварцовий механізм RONDA R715. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, циферблат має чорний колір. Тип індикації стрілочний, стрілки вкриті люмінесцентним напиленням. У моделі застосовується сапфірове скло, для кріплення використовується чорний шкіряний ремінець. Серед додаткових функцій календар з відображенням дати. Ступінь водонепроникності дорівнює 30 м.
 • 64450.41.68 - чоловіча модель зі спортивної серії оснащена кварцовим механізмом калібру ETA G10.211. Хронометр має сталевий круглий корпус, циферблат чорного кольору з римською розміткою та стрілочну індикацію. На стрілки і цифри нанесено напилення, що світиться.Скло із сапфіру забезпечує ступінь водозахисту 50 м. Для кріплення використовується шкіряний ремінець, у числі додаткових опцій хронограф, секундомір та календар із числом місяця.
 • 60342.41.21 - чоловічий хронограф зі стрілочною індикацією, виконаний у строгому класичному стилі з калібром механізму RONDA R715 та функцією відображення дати місяця. Корпус зроблений з нержавіючої сталі, на мітки циферблата та стрілки нанесено люмінесцентне напилення. У моделі використовується сапфірове скло, що гарантує ступінь водонепроникності 50 м. Годинник випускається зі шкіряним ремінцем.
 • 71765.41.65 — чоловічий механічний годинник з функцією автопідзаводу, механізмом ETA 2824-2 та прозорою кришкою ззаду виконаний у класичному дизайні. На циферблат нанесено розмітку арабськими цифрами. У хронометрі використовуються годинна, хвилинна та секундна стрілки. Як підсвічування застосовується люмінесцентне покриття. Сапфірове скло забезпечує водозахист 100 м, кріплення здійснюється за допомогою сталевого браслета.

Щоб замовити недорогий наручний годинник Атлантик, зв'яжіться з менеджером магазину за телефоном, вказаним на сайті компанії. Ми подбаємо про те, щоб у Київ, Дніпро та інші точки України товар був доставлений у найкоротший термін.

Переваги замовлення годинника Атлантик в магазині Montre

На що ви можете розраховувати, купуючи чоловічий годинник «Atlantic» у нас:

 • наручний годинник від легендарного бренду;
 • консультація людей, які знають свою справу;
 • швейцарський годинник, що має всі якості для комфортного використання (хронографи, нержавіюча сталь, натуральна шкіра, механіка з автопідзаводом, сапфірове, мінеральне скло та інше);
 • купити годинник «Atlantic» та отримати безкоштовну доставку;
 • 24 місяці гарантії, надійні механізми;
 • зручна оплата, доставка по всіх містах України.