Годинники Tissot (Тіссо)

Знайдено: 1 - 18 серед 53 товари

Tissot (Swatch Group) - якісний швейцарський годинник

Купити годинник Tissot в УкраїніШвейцарська годинна компанія Tissot, одна з наріжних засновників сучасної The Swatch Group, добре відома у всьому світі. Невелика кустарна майстерня, заснована в 1853 році батьком і сином Тиссо, займалася випуском кишенькових моделей годинників і жіночих годинників-кулонів і браслетів, основна маса яких реалізовувалась у США. До кінця 19 століття вектор інтересів кардинально змістився у бік Східної Європи, і завдяки пам'яті поколінь більшість літніх українців при згадці «Тісот» відразу ж скажуть – це дорогі та дуже якісні швейцарський годинник! Ну а сучасні технології інтернет-торгівлі дозволяють купити годинник Tissot, не виходячи з дому.

Тим не менше, долучитися до спільноти шанувальників цього бренду може практично кожен. На нашому сайті представлений оригінальний Tissot годинник, ціна якого стартує всього від 200 $ США.

Наручний годинник Tissot – традиційний новатор часу

Ідеї дизайнерів і годинникарів компанії Tissot завжди відрізнялися новаторством, що дозволяло їх колекціям бути першими з перших протягом всієї історії годинникового бренду. Серед таких новинок можна відзначити: антимагнітний захист, автопідзавод, механічні моделі з пластмаси, дерев'яні та гранітні корпуси, Sytal – система автоматичного змащення годинникового механізму, сенсорне керування та живлення від сонячної батареї.

Купити годинник Tissot в УкраїніСьогодні швейцарський наручний годинник Tissot представлений наступними колекціями:

  • T-TOUCH – керування функціями через інтерактивну панель на тактильному склі.
  • T-CLASSIC – точний хід механічних «сердець» та захист від проникнення води.
  • T-LADY – моделі, створені жінками-дизайнерами для жінок.
  • T-SPORT – точність ходу швейцарського годинника для фіксації спортивних досягнень.
  • T-TREND – моделі з оригінальним декором із перламутру та діамантів.
  • T-GOLD – виблискування справжнього золота за чудовою ціною.