Годинники Orient Star

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів

Годинник Орієнт Старий – справжня якість Made in Japan

Годинник orient StarЧи можливо оригінальний японський годинник Orient Star (Made in Japan) купити в Україні? Безперечно так! Адже всі чоловічі механічні хронометри наручні цієї колекції віднесені до класу Люкс, а тому компанія ORIENT Watch Co. Ltd. здійснює складання даних моделей виключно в Японії і тільки з японських комплектуючих найвищої якості.

Відома характерність дизайну, бездоганна механіка, в тому числі і з автопідзаводом, а також постійне впровадження інноваційних технологій, дозволили компанії Орієнт заслужено потрапити в першу п'ятірку світових брендів годинникового мистецтва, а власне моделі годин Orient Star, ціна на які, до речі, досить демократична, отримали характеристику одних із найнадійніших у світі.

Орієнт Старий – різноманіття вибору

Ця колекція представлена ​​досить великою лінійкою категорій:

  • Automatic – автопідзавод об'єднав годинник класичного, кежуал та спортивного стилів;
  • Retrograde – унікальна автоматизація зміни індикації дня тижня;
  • Skeleton – двошаровий циферблат дозволяє спостерігати за роботою механіки;
  • World time – кільце швидкого визначення часу у 24 містах світу;
  • Gmt – автоматична індикація часу за Грінвічем;
  • Open heart – відкритий skeleton в оригінальному бочкоподібному корпусі;
  • Classic – традиційний круглий циферблат із опуклим склом.

Оригінальний годинник Orient Star купити на нашому сайті можна всього в кілька кліків. Також у нас Ви зможете купити годинник Орієнт 3 Зірки.>>купити годинник Орієнт 3 Зірки.< /a> Склад магазину знаходиться в місті Дніпро, раніше Дніпропетровськ, але швидку доставку по Україні забезпечують 5 провідних логістичних операторів, які дозволять вам максимально швидко надіти на руку справжні японські Орієнт Старий.