Годинник Orient M-Force

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів

Годинник Orient M Force – для шанувальників дайвінгу

Оригінальний годинник Orient M-Force.

Знаменита японська годинникова компанія, створена в 1950 році, не тільки підтримує високу якість і надійність моделей колекцій, що випускаються, але і йде в ногу з часом. Яскравим підтвердженням цього є створення вузькоспеціалізованої підколекції M Force, яка входить до колекції моделей, призначених для шанувальників дайвінгу, любителів морських видів спорту та людей, які працюють в умовах з підвищеною вологістю. Моделі з цієї колекції витримують тиск води в 20 бар, що дає можливість пірнати в них на максимальні глибини. Про Орієнт М Форс відгуки пірнальників по всьому світу виключно позитивні і це зайвий раз доводять – набуваючи будь-якої моделі годинника від компанії Орієнт можна не хвилюватися за їхню точність ходу в будь-яких життєвих обставинах. До речі, материнською компанією Orient Watch є інша знаменита японська корпорація Seiko Epson.

Orient M-Force ціна, що відповідає очікуванням

Чим ще порадує функціонал цієї серії? Моделі M-Force мають:

  • підвищеним захистом від ударів та вібрацій, що забезпечується ноу-хау – інноваційна ISO-амортизація посилена заповненням корпусу газоподібним гелієм;
  • ненапірним сапфіровим склом;
  • деякі моделі потрапляють у серію «Водолаз» і витримують небувалий тиск води в 30 бар, а таким показником не може похвалитися навіть знамениті CASIO PROTREK або водонепроникний Касіо .

Моделі Orient M Force купити можна і в нашому магазині. При цьому, якщо герметичність корпусу буде порушена, то ви можете бути впевненими не лише у наданні гарантійного, а й якісного постгарантійного сервісу.