Годинники Orient Multi-Calendar (Коледж)

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів

Годинник Орієнт Коледж – годинник з вічним календарем

Orient Multi-CalendarЯка стала легендарною, японська компанія Orient входить до першої світової п'ятірки виробників наручних моделей годинників, оснащених кварцовими або механічними пристроями, виготовленими на власному заводі. Фірма підтримує своє реноме дотриманням безумовної якості, оновлення дизайну хронометрів, а також створення оригінальних колекцій з корисними родзинками. А чоловічий годинник Orient Multi Year Calendar (Орієнт Коледж) – це приклад оновлення технології 80-х.

Лінійка годинника цих моделей включена в колекцію Automatic, яка включає і асортимент годинника Орієнт 3 Зірки і об'єднується в окрему категорію за наявністю загальної ознаки - Вічного календаря. Функціональна складність сучасного виконання цієї фішки ніяк не позначається на її управлінні. Тепер настроїти вічний календар дуже просто. Механіка цих японських орієнтів оснащена автопідзаводом, зробленим за фірмовою технологією.Вона забезпечує безперебійну якість точності ходу та «підзарядку» заводного пристрою під час маятникового руху руки під час ходьби.

Купити Орієнт Коледж у нас можливо на умовах самовивезення або майже миттєвого кур'єрського довозу по місту Дніпро (Дніпропетровськ). Перебуваючи у будь-якому місці України, можна розраховувати на допомогу співробітника нашої компанії. Отримання купленого товару залежить лише від оперативності обраного логістичного оператора.