Перевірка якості годинника перед покупкою

Дорогий, якісний наручний годинник − це не просто стильний аксесуар, а й підкреслення високого статусу їх власника. Такий виріб відрізняється від дешевих побратимів своєю абсолютною точністю, надійністю та тривалим терміном експлуатації. Звичайно, важливо, щоб годинник не тільки чітко відраховував хвилини, але і виглядав презентабельно. Наприклад, купити швейцарський годинник можна як у бутіку, так і в інтернет-магазині. Але, в будь-якому випадку, при покупці важливо не потрапити в мережу шахраїв і не придбати підробку.

Як купити оригінал?

Вибір годинника - справа складна і тонка. Особливо, коли йдеться про брендові моделі. Сучасний ринок пропонує безліч моделей, різноманітних видів, кольорів та форм. У зв'язку з цим збільшилася кількість підробок та копій. Тому, збираючись вибрати брендові наручні моделі, багато хто замислюється, як перевірити якість годинника і не придбати підробку.

Якщо не придивлятися, то оригінал і копія виглядають майже однаково: підробка повторює форму та лінії брендової моделі, схожі елементи дизайну і навіть може мати логотип. Але якщо вибирати з урахуванням спеціальних правил, то можна легко побачити багато ознак, які вкажуть вам на «фальшивий» екземпляр.

Правила вибору

Перше, на що слід звернути увагу, це ціна.Оригінальна модель не коштуватиме дешево. А ось «фейк» – цілком може порадувати акційною вартістю або ціною з величезною знижкою. Також, купуючи оригінальний виріб, одразу поцікавтеся гарантією від заводу-виробника. Якщо така відсутня – перед вами копія. Всі (!) відомі торгові марки надають сервісне обслуговування своєї продукції протягом зазначеного в гарантійному талоні терміну експлуатації.

Зовнішні відмінності:

  1. Уважно подивіться на літери логотипу і як розташовані мітки. Нерідко на підробках логотип написаний з помилками, пропусками літер або розмітка зовсім погана.
  2. Браслети повинні бути ідеально прошиті або відшліфовані. Нитки, що стирчать на ремінці, виконаному зі шкірозамінника, явно натякають на недобросовісну копію.
  3. Розгляньте годинник дуже уважно, звернувши увагу на якість матеріалів кожної деталі. Так, у дешевих підробок, нерідко циферблат виготовляють із звичайного картону, а скло – із пластику. Звичайно, відомі торгові марки годинника не будуть розмінюватися на такий низькопробний матеріал.
  4. Заслуговує на увагу і задня кришка годинника, на якій, в обов'язковому порядку має бути гравірування з ім'ям бренду та номером моделі. Також там вказується коротка інформація про модель: тип скла, водонепроникність і матеріал, з якого виготовлений корпус.
  5. Якщо в моделі передбачено хронограф, одразу випробуйте його. У підробок він найчастіше лише елемент декору.
  6. Розгляньте браслетний замок. Важливо, його зручність та надійність. Найчастіше брендові моделі мають фіксаторні або дубльовані види замків.
  7. Про те, що перед вами фальшивка, розповість також відсутність металу в корпусі або використання алюмінію.

Поради щодо вибору наручного годинника від експертів

Якщо у вас немає фінансової можливості придбати оригінальну легендарну модель швейцарського виробництва, що вважаються еталоном точності та якості, то купіть європейський годинник високої якості. Вони трохи менш престижні, але характеристики їх зовсім не гірші. Такий годинник коштує дешевше, а своєю надійністю і бездоганним дизайном, задовольнить найвибагливішого покупця.

Пам'ятайте, що всі оригінальні моделі, в тому числі і високотехнологічні японський годинник, неодмінно проходить ретельне тестування матеріалів на гіпоалергенність, ударостійкість, водонепроникність та інші показники. Для підробок такого контролю немає. Тому, поставтеся до вибору уважно і відповідально, і тоді ваш новий годинник радуватиме вас довгі роки.